Jeśli to czytasz, to znaczy, że albo zbłądziłeś, albo szukasz recepty na dobre życie. W obu przypadkach witam Cię bardzo serdecznie, mając nadzieję, że od czasu do czasu zajrzysz na Buena Vida, znajdziesz coś inspirującego dla siebie, a być może zostawisz komentarz.
Buena Vida, czyli po hiszpańsku "dobre życie". Nazwa od dawna siedziała mi w głowie. Wiedziałam, że jak kiedyś założę swojego pierwszego bloga, to będzie Buena Vida. Dobre życie inspiruje, nakręca i dodaje energii. Sprawia, że i nam i ludziom wokół żyje się lepiej. I nie chodzi o kwestie materialne. Jasne, pieniądze są potrzebne i bez nich ani rusz. Jednak ja nie o tym. Dobre życie, to pozytywne nastawienie i działanie, bliskość ukochanych osób, zdrowie, osiąganie celów, cieszenie się chwilą i wdzięczność za każdy przeżyty dzień. Mogę śmiało powiedzieć, że teraz mam dobre życie i jestem za nie niesamowicie wdzięczna.
Za pomocą Buena Vida zapraszam Cię do mojego świata. Świata, w którym zanurzysz się w opowieści z podróży, przybliżysz do codziennych spraw i inspirujących tematów. Dowiesz się co dla mnie znaczy Dobre życie. Będzie to Twoja chwila wytchnienia, a moja dumy i radości, że ktoś mnie czyta. Rozsiądź się wygodnie i czuj swobodnie. Tak, jak w dobrym życiu.
Pozdrawiam i miłej lektury życzę,
Daria
![]() |
| witaj w Buena Vida |

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz